Witajcie na stronie pana Andrzeja Różańskiego

Andrzej Różański jest prawnikiem w jednej z renomowanych kancelarii w Warszawie. Ta strona powstała po to, aby mógł umieszczać tu swoje spostrzeżenia i przemyślenia. Znajdą tu państwo liczne artykuł z wielu dziedzin prawa i finansów. Pan Andrzej w swoich publikacjach, często zawiera porady i rozwiązania wielu problemów prawnych. Jego celem i misją jest propagowanie praworządności w państwie. Uważa, iż dzięki znajomości prawa wielu Polkom i Polakom uda się uniknąć wykorzystywania przez nieuczciwych ludzi. Usilnie też zachęcam do prac nad dalszą reformą sądownictwa, ponieważ poza kontrowersyjnym zapisami w projektach nowych ustaw i kilkoma pozytywnymi zapisami, nadal wiele spraw nie będzie należycie rozwiązanych. Przede wszystkim jest to związane z oczekiwaniem na długość rozpraw i przeciąganie spraw, zwłaszcza dla najstarszych, co powoduje, że część osób nie jest w stanie doczekać się sprawiedliwości na tym świecie.

Dowiecie się również Na temat finansów

Jak wydawać pieniądze, aby nie przepłacać

Na stronie jest wiele informacji na temat tego, w jaki sposób można zaoszczędzić robiąc codzienne zakupy, robiąc remont, czy kupując nowy samochód.

Jak oszczędzać pieniądze w bankach

Czyli wszelkie informacje na temat polis bankowych. Jak funkcjonują, jakie są rzeczywiste przychody i na co zwracać uwagę podczas zawierania umów z bankiem.

W jaki sposób dorabiać

Znajdziecie garść informacji na temat w jaki sposób można dorabiać. Bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla uczniów oraz studentów, ale również dla osób dysponujących wolnym czasem.